چند خاطره

دو هفته از او بی خبر بودم تا اينکه اواسط تير ماه به من تلفن کرد. هيچوقت صدايش را چنين خسته نشنيده بودم. در مورد جشنواره گويش های استان صحبت کرد و گفت در وبلاگش نسيم سنگسر توضيحات بيشتری در اين مورد داده. تاكيد داشت كه مبادا گويش سنگسري در اين جشنواره مهجور بماند. پرسيدم چرا صدايت اينقدر خسته است؟ گفت: در بيمارستانم. علت را سوال کردم گفت: مشکل خونی دارم. پرسيدم جدی که نيست؟ با آرامش هميشگی پاسخ داد: توکل به خدا هر چه مقدر شده، همان خواهد شد. و عجيب بود در آن شرايط روي تخت بيمارستان هنوز به سنگسر فكر مي‌كرد.( از قول يكي از دوستانش)

درباره مرگ يكي از همكارا كه جديدا فوت كرده بود صحبت مي‌كرديم صحبت اين بود كه او الان كجاست و داره چكار مي‌كنه. قسمتي از صحبتهاي دكتر آزمنديان رو براش گفتم كه از قول يك دكتر انگليسي ميگه: اگه يه روزي از دنيا رفتم بالاي قبرم نياييد من اونجا نيستم من پيش خدام هستم. كيانوش فقط سكوت كرد و ديگه صحبت ما ادامه پيدا نكرد. (از قول يكي از همكارانش)

اين اواخر كيانوش خيلي ساكت بود ازش پرسيدم چرا اينقدر در درونش سير مي‌كند؟ گفت: بيرون از خودم هم خبري نيست. (از قول يكي از دوستانش) 

/ 6 نظر / 14 بازدید
فاطمه از آلمان

درود بر شما. آنقدر حرفها و خاطره های به ياد ماندنی از کيانوش به خاطر دارم که هميشه احساس می کنم هنوز هم او ميان ماست. هميشه يادش در دل ماست. روحش شاد باد . هميشه شاد و سبز باشيد.

سنگسری اصيل

با تشکر از ورمزی و ساير دوستان کيانوش عزيز در صورت امکان شعر حيدر بابای زنده ياد کيانوش را در وبلاگ بگذاريد تا همه دوستدارانش با به خاطر سپردن تدريجی آن افکا ربلند کيانوش رل همراه خويش زنده نگهدارند. سپاسگزارم

فاطمه از آلمان

درود بر شما. ديشب برنامه ای را از شبکه حام حم که سفری بود به استان سمنان می ديدم. در تمام طول برنامه به ياد کيانوش بودم.به ياد حرفها و دغدغه های او برای حفظ فرهنگ و زبان و لهحه اصیل سرزمین مادری بودم و ای کاش او نرفته بود. امیدوارم شما بزرگواران راهی را که کیانوش عزیز در بیش گرفته بود ادامه دهید.روحش شاد . همیشه شاد و سبز باشید.

شايان نجاتی

سلام شعر و احساس با ترانه..... بروز شده است منتظر حضور پر از مهرتان هستم تا سلامی دیگر بدرود

kiyanoosh hamishe zende ast va yadesh hamishe ba mast.ey kash enghadr zood az beyne ma nemiraft. kash ...

کيانوش عزيزم تولدت مبارک