سنگسر شهرستان شد

سرانجام پس از 80 سال، آرزوي ديرينه مردم سنگسر محقق شد. دقايقي پيش نماينده محترم شهرستان سمنان و سنگسر اين خبر را بطور رسمي در مسجد صاحب الزمان اعلام كرد. موج شادي طي روزهاي اخير شهر را فراگرفته. قراره جشن شهرستان شدن سنگسر در روز 3 شنبه همین هفته برگزار بشه. جاي كيانوش در این جشن بزرگ خیلی خاليه.

/ 8 نظر / 43 بازدید
حميد و اعضا

بدینوسیله وبلاگ بزرگ جواهری در قصر و یانگوم را به شما معرفی می کنیم. اطلاعات خواندنی از یانگوم و دیگر بازیگران این سریال، عکس، موزیک، خلاصه قسمت های جدید سریال قبل از تلویزیون همراه با تصاویر مربوطه، نقد و بررسی و کلی اطلاعات جالب دیگه در این وبلاگ پیدا می شه. در ضمن شما می تونید در صورت تمایل با ما همکاری کنید به این ترتیب که مطالب و تصاویر مربوط به سریال را به ایمیل من ارسال کنید تا با نام خود شما در وبلاگ به نمایش گذاشته شود. بی صبرانه منتظر شما هستیم.

دوستداران کيانوش

ياد و نام همه عزيزانی که با انديشه بزرگ و تلاش و زحمات طاقت فرسا برای آبادانی و زنده نگه داشتن فرهنگ ديار خود در اذهان مردم ماندگار شدند گرامی باد. روانشان شاد و قرين رحمت حق تعالی باد.

ذوالفقار

با سلام پيشنهاد می کنم مطالب جمع آوری شده در http://torne.persianblog.ir/ با عنوان خانه فرهنگ و ادب سنگسر در نسيم سنگسر متمرکز شود و آثار زنده ياد کيانوش حيدريه و ساير نام آوران عرصه فرهنگ و ادب در مجموعه نسيم سنگسر هميشه بروز رسانی شود. ممنون از زحمات همه دوستداران سنگسر

فاطمه از آلمان

درود بر شما اين رويداد فرخنده را به شما و همشهريان محترمتان تبريک می گويم .کاش کيانوش عزيز هم بود و در شادمانيتان حضور داشت. روحش شاد و يادش گرامی باد شاد و سبز باشيد.

ستار

اين وب الان دست کيه؟

ناصر طاهرکرد

محمود خان سلام . برای من آشنايی با شما و وبلاگتان مايه ی خوشحالی است . ياد کيانوش واحساسات پاکش بخير اعتراف ميکنم درمدت کوتاهی که افتخار آشنايی با کيانوش را يافتم نتوانستم اورا بشناسم . آدمها وقتی ميروند قدرشان شناخته ميشود. حيف که کيانوش خیلی دیر کشف شد. جای خالی اش به شدت احساس ميشود. يادش سبز

عباس معروفی

واقعاْ جای کيانوش عزيزم خاليست. با اينهمه تبريک میگم. آدمهايی مثل کيانوش هنوز هستند. کسانی که عاشق ايران و فرهنگ و انسانند.

عرفان خادمیان

خودم میام سنگسر لاس وگاس سیتیش می کنم غمتون نباشه