بدون شرح

نشريه ورمز،سال دوم، شماره 14، ص 6

سوال : مهديشهر شهرستان خواهد شد؟
جناب آقاي هادي دوستمحمدي نماينده محترم شهرستان سمنان در مجلس شوراي اسلامي:
در دولت آقاي خاتمي اقداماتي انجام شد.اما متاسفانه به نتيجه نرسيديم،بعد از انتخاب آقاي دكتر احمدي نژاد يك ملاقاتي با ايشان داشتم در آنجا سه موضوع در رابطه با شهرستان سمنان،مسئله آب، گاز شهرستان و شهرستان شدن مهديشهر عنوان شد... البته اميد خوبي براي سال 85 داريم، اگر بشود در سال 85 در سرشماري به نتيجه برسيم يقين بدانيم،مشكل ما حل مي شود، اگر به نتيجه نرسيديم راه هاي ديگر را انجام مي دهيم...

منبع فوق، ص 1
نماينده ولي فقيه در استان:
« شهرستان شدن مهدي شهر حق درست و بجاي مردم اين شهر است... »

20 سال پيش
مجله جوانان شماره 1009، 1365
سوال از : كيانوش حيدريه
پاسخ از : آقاي سيد رضا اكرمي نماينده مردم سمنان در مجلس شوراي اسلامي:
سوال : ... بعنوان نماينده مردم براي شهرستان شدن مهديشهر(سنگسر) چه اقدامي كرده ايد؟
پاسخ : « ... تغيير و دگرگوني تقسيمات كشوري هر 10 سال يكبار انجام ميگيرد و اكنون بدليل هزينه سنگين و بسيج امكانات مادي و انساني جهت جنگ تحميلي و خود داري از پيامد هاي تقسيمات در شرايط كنوني اقدام قانوني جهت شهرستان شدن مهديشهر امكان پذير نيست ولي در اين مورد به وزارت كشور پيشنهاد شده است كه بفضل الهي هنگام فراغت و وجود امكانات مادي و رعايت ضوابط خواسته اهالي محترم مهديشهر مورد توجه قرار خواهد گرفت.

/ 4 نظر / 17 بازدید
يه نفر

سلام.من خودم سنگسري هستم ولي از پيگيري چنين مسئله اي خوشم نمياد. منو ياد بخش شدن برره ميندازه . بنظرم افتخار سنگسري ها را بايد در جاهاي ديگه جستجو كرد نه در شهرستان شدن آن.

کيانوش

يه نفر عزيز اگر اين همه دغدغه برای شهرستان شدن سنگسر وجود دارد به معنی اين نيست که تاريخ و فرهنگ سنگسر را ناديده بگيريم بلکه دفاع از حقی است که ساليان سال است پايمال شده است شهرستان شدن افتخار نيست چرا که هر سنگسری آگاه و فهيمی افتخار خود را در پيوند و همبستگی فرهنگ خود با فرهنگ نياکان آريايی خود می داند.

ytryr

شما يه نگاه به فعاليت شورای شهر بيندازيد و پيش بينی کنيد با شهرستان شدن اين بخش چه به روز سنگسر خواهد آمدو کافيست يه نگاه به نامگذاری خيابانها و کوچه ها بيندازيد واقعا متاسفم برای هر کی که ميخاد خودشو سنگسری بدونه

yasha

cheekendde berre karreye nazoonnddi yyoon chicha ma website ghablan zoonde chiich bo www.sagesar.4t.com