دكتر محمد قلی نادعليان

به گزارش خبرگزاري كشاورزي ايران (ايانا)- در اين  پنجمين همايش جهره های ماندگار كه با هدف تجليل از صاحبان خرد و پژوهشگران عرصه هاي گوناگون و ايجاد انگيزه در نسل نو، از طريق آشنا ساختن آنها با زندگي و آثار پربار دانشمندان، درمركز همايشهاي بين المللي صداوسيما برگزار شد از 25 چهره برگزيده علمي تجليل شد.
دكتر محمدقلي نادعليان- دكتراي رشته دامپزشكي – به عنوان يكي از چهره هاي ماندگار در اين مراسم معرفي شد.
وي كه رياست تحصيلات تكميلي در رشته بيماريهاي دروني دامهاي بزرگ را در حال حاضر عمده دار است، عضو جامعه دامپزشكي ايران، سازمان نظام پزشكي، جامعه دامپزشكان بيماري هاي گاو بريتانيا، عضو وابسته فرهنگستان علوم، مدير گروه آموزشي علوم درمانگاهي، معاونت اداري و مالي دانشكده دامپزشكي دانشگاه تهران و مديريت بيمارستان دامپزشكي به مدت 12 سال بوده است.
از دكتر نادعليان 52 مقاله در مجلات معتبر خارجي و داخلي به چاپ رسيده و 56 مقاله نيز در همايشهاي داخلي و خارجي ارائه شده است.
وي استاد راهنماي 35 پايان نامه دكتراي عمومي، 7 پايان نامه تخصصي و مشاوره و داوري 55 پايان نامه دكتراي عمومي و تخصصي و هدايت و اجراي 15 طرح پژوهشي در زمينه بيماريهاي گوارشي و عفوني را عهده دار بوده است.
دكتر نادعليان برنده جايزه بهترين مقاله علمي و كتاب اصول معاينه دام و داراي چند اثر در زمينه هاي بيماريهاي گوسفند نيوسام مارش، بيماري دستگاه گوارش نشخواركنندگان و تك سمي ها و اصول معاينه دام است.
صميمانه ترين تبريک خود را تقديم اين استاد عزيز می دارم.

/ 1 نظر / 15 بازدید
zolfaghar

با سلام و ادب خدمت همشهری بيدار و هنرمند زادگاه عزيزمان سنگسر از بينندگان دائمی نوشته های خوب شما هستم برای شما آرزوی سلامت و پيروزی در تمامی عرصه های زندگی را دارم. سربلند و پيروز باشيد. ‌ذوالفقار ملائيان